Guvenlik Filesi

Dış Cephe Güvenlik

İnsan sağlığı ve can güvenliği için farklı iş alanı ve ortamlarda file sistemleri kullanılmaktadır. Türkiye genelinde, yasalara uygun bir şekilde inşaat güvenlik ağı ürünleri kapsamında file uygulamaları işlemlerini Elif File Sistemleri olarak profesyonelce hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi, profesyonel ekiplerimiz ile müşterilerimize süresinde veriyoruz. File uygulamaları alanında, güvenlik tedbiri alınması gereken tüm yerler için hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Ülke geneline, file uygulamaları hizmeti vererek, insan sağlığı ve can güvenliğine önem veren bir firma olarak hizmetlerimizi kurumsal web sitemiz üzerinden duyuruyoruz. Hizmetlerimiz arasında, inşaat güvenlik ağı, koruma ağları, merdiven ve asansör filesi, balkon güvenlik filesi, kış koruması filesi, iskele gölgeleme filesi gibi file ihtiyacı olan tüm alanlar yer alıyor.

File uygulamalarımız ile hem güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlarken, çoğu uygulama alanında görüntü kirliliğini önlemeye çalışıyoruz. İnsanların, hayvanların ya da çeşitli parçaların düşmesi fileler sayesinde önlenmekte, güvenlik sorunlarının yaşanmasının önüne geçilmektedir.

İnşaatlarda File Kullanımı

İnşaatların dış cephe yapımlarında ya da dış cephe onarım işlerinde güvenlik amaçlı olarak file kullanılmaktadır. Firmamız, hizmetleri arasında yer alan dış cephe güvenlik işleri için kullandığımız file sistemleri birçok avantaj sağlamaktadır.

Binaların dış onarım ya da inşaatlara aşamasında, görüntü kirliliğini engellemek ya da iskelelerden aşağıya çeşitli malzemelerin düşmesini önemek için güvenlik ağlarını kullanıyoruz.

İnşaatların yüksek noktalarından aşağıya düşecek olan bir malzeme, aşağıda bulunan kişilere ya da araçlara zarar verecektir. File uygulamalarımız, hem görüntü kirliliğini önlerken hem de malzeme düşmesini önlemiş olacaktır.

Güvenlik Filesi Kullanım Alanları

Dış cephe güvenliği denildiğinde akla yüksek katlı inşaatlar gelir.

Dış cepheler için uyguladığımız güvenlik filelerinin kullanım alanları ve amaçları şu şekilde açıklanmaktadır;

  • İnşaat alanlarında, kurulu bulunan iskelelere monte edilerek malzeme düşme riskini ortadan kaldırır.
  • İnşaatların dış görüntüsünde, görüntü kirliliğini önler,
  • Rüzgar ya da farklı nedenlerle inşaat dış cephesine dışarıdan bir zarar gelmesi önlenir.
  • Koruma görevi sayesinde can ve mal güvenliği riskleri ortadan kaldırılmaya çalışılır.

Müşterilerimizden talep geldiğinde, profesyonel file montaj ekiplerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde istenilen yere kurallara uygun olarak montaj işlemlerimizi yapıyoruz.

Güvenlik Ağı Kullanımı

Hizmetlerimiz ve projelerimiz incelendiğinde, her türlü can ve mal güvenliği, iş kazası tedbirlerinin alınabilmesi için güvenlik ağı sistemlerini kullandığımız görebilirsiniz. İnşaat alanlarında, sadece çalışma yapılacak olan lokal bölümlere özel file sistemleri uygulayabildiğimiz gibi dış cephelerin tamamına da uyguluyoruz.

Uygulamalarımız sayesinde, güvenli çalışma alanları oluşturuyoruz. Birçok file uygulamamız ile iş kazalarının meydana gelmesini önlemiş oluyoruz. Hizmetlerimizdeki amacımız, müşterilerimize en kaliteli hizmetleri vererek, ihtiyaçları olan ürünleri zamanında ve doğru olarak temin etmektir.

File uygulamalarınız ile özellikle inşaat dış cephe işlerinde yüksekten düşme risklerini ortadan kaldırmayı ve sağlıklı, güvenli çalışma ortamları oluşturmayı hedefliyoruz.

Teklif İste