İnşaat Koruma Filesi

İskele Gölgeleme Filesi

Güvenlik ağları sektöründe hizmet veren firmamız, Elif File, yapmış olduğu çalışmalar ile sektörde en iyi olmaya çalışmaktadır. İş güvenliği standartlarına göre file imalatı yaparak, güvenlik önlemi alınacak olan her yere uygun ürünler ile çözümler üretmeye çalışıyoruz.

İnşaatlarda, dış görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak, her türlü malzeme düşmesini önlemek için farklı özelliklere sahip file uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Profesyonel olarak hizmet vererek, sektörümüzde en iyi olmaya, en iyi can ve mal güvenliği tedbirlerini almaya çalışıyoruz.

Ürünlerimiz

Elif file olarak, sektörümüzde müşterilerimize neler yaptığımızı gösterebilmek için tüm hizmetlerimizi eliffileiplik.com web sitemiz üzerinden duyurmaya çalışıyoruz. Güvenlik ve ağ sistemleri için üretmiş olduğumuz ürünleriniz ve hizmet türlerimiz çok çeşitlidir.

İnşaat güvenlik ağları, koruma ağları, asansör ve merdiven filesi, okul merdiven filesi, balkon güvenlik filesi vb. gibi her ortam ve alan için file çeşitlerimiz bulunmaktadır. File uygulamalarınız ile güvenlik önlemleri alınmasını sağlıyor, bu hizmetlerimizde en kaliteli ürünleri kullanmaya çalışıyoruz.

Dış Cephe Koruma

İnşaatlarda, dış cephe koruma ve iskele gölgeleme filesi uygulamalarımız ile görüntü kirliliğinin önüne geçiyoruz.

Gölgeleme filesi uygulamalarımızı;

İnşaat alanlarında

Bahçe kenarlarında

Kümes çevreleri

Havuz kenarları

Birçok alanda kapatmak amacıyla kullanıyoruz. İskele sistemlerinde yaptığımız bu uygulama ile inşaat dış cephesinde yapılan çalışmaların dışarıdan görünmesini ve görüntü kirliliğinin oluşmasını önlüyoruz. Filelerimizde %15 ile %95 sıklık oranlarını kullanıyoruz. Kullanılacak olan alana ve müşterilerimiz talebine göre üretim ve uygulama yapıyoruz.

File Özellikleri

Firmamız tarafında verilen hizmetler arasında yer alan gölgeleme fileleri, müşterilerimiz taleplerine göre farklı ölçülerde hazırlanmaktadır. Ürün kalitesi tamamen standartlara göre belirleniyor. İnşaat iskele, dış cephe gölgeleme filesi istenilen en ve boy ölçülerinde üretilmektedir.

Fileler hava sirkülasyonu sağlamakta, rüzgardan zarar görmemektedir. Bina dış cephelerinde yapılan tadilat gibi işlemlerde görüntü kirliliği oluşmasını önlemektedir. Çalışma yapılırken, çalışma alanından dışarıya her türlü malzeme fırlamasını, düşmesini önlemektedir.

Kullanılacak olan yerlere montajı oldukça kolaydır ve hızlı bir şekilde montajı yapılmaktadır. Firmamız, uygulamaları gerçekleştirirken, her türlü iş kazasının önlenmesini sağlamak için montaj aşamasında ve ürünlerin üretilmesinde hassas davranmaktadır. Montaj işlemlerimizi profesyonel ekiplerimiz gerçekleştiriyor.

Sektörde Biz

Güvenlik ve ağ sistemleri sektörü, can ve mal güvenliğini en üst seviyede sağlayabilmek için sürekli yeni gelişmeler içerisindedir. Elif file firması olarak, sektörde her zaman kaliteli ürünler ve hizmetler sunan bir firma olmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin taleplerine göre file üretimleri yaparak, ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizdeki amacımız, insan sağlığını korumak, çalışma alanlarında her türlü can güvenliği risklerini ortadan kaldırmaya çalışmaktadır. File sistemlerimiz ile güvenlik tedbirleri oluştururken aynı zamanda inşaatların dış bölümleri ile ilgili kötü görüntülerin örtülmesini de sağlıyoruz.

Müşterilerimiz, hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, ürün talebi oluşturabilmek için web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabiliyorlar.

Teklif İste