Merdiven Filesi

 Katlar içerisinde yer almaktadır. Öğrenciler merdiven yardımıyla sınıflarına ulaşmasından dolayı çok katlı okullarda bazı güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Okul merdivenleri en tehlikeli bölümler olduğundan dolayı okul idaresi güvenlik filesi ihtiyaçlarını tarafımıza bildirmektedir. Okul merdivzen filesi öğrencilerin düşmesini engelleyen en önemli unsur olup uygun fiyatlarla satışa hazır hale getirilmektedir. Okullarda merdivenlerin boşluğuna kat kat montajı yapılan her file gergin halde yapılmaktadır. Okul merdivenlerinin daha uygun hale getirilmesinde bizler siz değerli müşterilerimize tüm hizmetleri sunmaktadır.

Okul Merdivenlerinde Maksimum Güvenlik

Okul merdiven fileleri için başka mağaza ve internet sitelerinde zaman kaybetmek yerine Elif File İplik ailesine güvenerek tüm okulların daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Bizler firma olarak bu konuda size en büyük desteği sunacaktır. Okul merdivenlerinden inen çıkan öğrencilerin sarkmasını önleyen bu fileler genel olarak sarı, beyaz ve kırmızı renklerde imal edilmektedir. Dikkat çeken bu fileler uygun fiyat aralıklarıyla her zaman sitemizde yer almaktadır. Okul güvenliği için bu filelere mutlaka ulaşmanız ve sipariş vermeniz en önemli detaydır.

Merdivenlere File Çeşitleri

Okul merdiven filesinin hepsi sık dokunarak ve sağlam malzemeden üretilerek satışa sunulmaktadır. Gergin fileler öğrencilerin düşmesine engel olacağından dolayı her okulun ilk ihtiyaç listesine girmeyi başarmıştır. Okul merdivenlerinin daha güvenli olmasına destek veren filelerimiz oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Okul merdiven fileleri büyüklüklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Güvenli ve disiplinli iş anlayışımızdan ortaya çıkan ürünlerimiz en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır. Okul merdivenlerinden çıkan her öğrenci kendini çok güvende hissedebilir.

Okul Merdivenlerinde Filelerin Yeri

Okul merdiven boşluklarını tabandan tavana kadar örülen fileler öğrencilerin düşmesine engele olacaktır. Ani düşmelere engel olabilen bu fileler TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm file çeşitlerinin en doğru malzemelerle örülmesiyle merdivenlere uygulanan fileler tamamen hayat kurtarır niteliktedir. Her okul bu güvenlik fileleri ile her zaman daha güvende olmaktadır.

En doğru standartlara uygun üretilen merdiven fileleri piyasadan daha uygun olup kolay ödeme fırsatları yılın her günü online siteden sunulmaktadır. Okulların kalabalık olması güvenlik tedbirlerini iki kat daha arttırdığından dolayı bu konuda gereken desteği sizler için sergilemekteyiz.

Okullarda Her Zaman Güvenlik Her Zaman Biz

Tüm şartla bağlı kalınarak okulların daha güvenli olması için firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktadır. Büyük eşyaların merdiven boşluğundan atılmasına engel olmak, öğrencilerin bilerek veya bilmeyerek düşmelerine son vermek için bu fileler çok yaygın şekilde korunmaktadır. İşimizi güvene alalım istedik ve üretimlerimizi bu doğrultuda yapmaktayız. Bize güvenin okullardaki tüm öğrencileri de güven altına alalım. Çünkü bizim farkımız sizin güveninizi en iyi şartlarda korumaktır. Tüm okul merdivenlerinin boşluğuna kurulumunu yaptığımız her file insan güvenliği için oldukça önemlidir.

Teklif İste